Przeszłość puka do drzwi, czyli "Sweet ache - krew gęstsza od wody."
Autor: K. Bromberg
Liczba stron: 449

Na początku książka szła mi opornie, bo nie lubię chamskich planów. Jednak z kolejnymi stronami wszystko przeminęło, gdyż dało się wyczuć uczucie, które dla większości z nas jest strachem choć nie powinno. Większym strachem jest nasza przeszłość, lecz jeśli kogoś kochamy to powinniśmy powierzyć mu to co było kiedyś, bo jeśli jest to prawdziwe uczucie to przez tą opowieść połączymy się na wieki.
Podobny wybór mają bohaterzy "Sweet Ache". Co zrobili i co wybrali oraz czego dokonali dowiecie się czytając powyższą książkę,  którą serdecznie polecam. :)


"Zatruta korona straciła swój blask, czas przeciąć więzy splecione przez czas. Spojrzałem w górę i przejrzałem na oczy. Moja zbroja niszczeje, czuję prawdy zew, w obronie twej czci będę przelewał krew."

"Weź mnie, jakim jestem. Pomóż mi być lepszym. Pomóż mi wybrać właściwą drogę, która prowadzi obok twojej. Zatrzymaj sobie moje puste serce, weź mnie za rękę i skoczmy na głębię. Łagodne spadanie, twarde lądowanie, długie i szczęśliwe czeka nas latanie."

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Miłość może mieć twoje imię, czyli "Until November"

Moje imię to twoja modlitwa, czyli "Uwikłani.Chandler"

Pokusa to twoje imię, czyli "Uwikłani.Pokusa"