"Uratuj mnie" z koszmaru przeszłości
Autor: Anna Bellon
Liczba stron: 352Z Ani twórczością miałam doczynienia na wattpadzie i powiem wam, że ta historia tam była doskonała, ale w wersji książkowej jest po prostu rewelacyjna.  Autorka dopracowała wiele szczegółów, które dużo bardziej zaskakują niż przedtem.

Historia Mai i Kaylera sama w sobie jest młodzieżowymi przeżyciami, które pokazują jak postępują przyjaciele i że z czasem przyjaźń może przerodzić się w coś więcej.
Ich życie nie jest proste jak innych nastolatków. Mają doczynienia ze swoją przeszłością, która nie była kolorowa dla żadnego z nich. Każde z nich ratowało tą drugą osobę ze szponów przeszłości, by o niej zapomnieć i zacząć żyć dalej.

"Uratuj mnie" to nie tylko sama historia, ale również opis uczuć i zdarzeń, które na zawsze pozostają w naszej pamięci. Jednak nigdy nie walczmy z tym sami tylko złapmy za "pomocną dłoń" oferowaną ze strony ukochanej osoby, przyjaciół czy też rodziny, bo oni również przeżyli to piekło, które sami nosimy we wspomnieniach.

"Bo przyjaciele nie są tylko od pocieszania, gdy użalasz się nad sobą. Są od kopnięcia cię w tyłek kiedy chcesz się poddać."

"Czasem coś nas przeraża, ale jeśli tak jest... Wtedy częstokroć warto spróbować i wykorzystać każdą szansę by niczego nie żałować."

"-Nie oglądaj się za siebie, bo to wszystko masz już za sobą. Patrz przed siebie, bo tam są twoja przyszłość i wszyscy, którzy cię kochają. - wyszeptałam, pozwalając spłynąć samotnej łzie." 


Aniu życzę powodzenia i dalszej weny twórczej. Mam nadzieję że niedługo będziemy mogli przeczytać kolejne części The Last Regret. :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Miłość może mieć twoje imię, czyli "Until November"

Moje imię to twoja modlitwa, czyli "Uwikłani.Chandler"

Pokusa to twoje imię, czyli "Uwikłani.Pokusa"